Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Mart 2023 Salı

Koalisyon çatırdıyor: Meyer’den ‘alkolik’ benzetmesi

FDP Meclis Grup Başkanı Christoph Meyer, koalisyon ortaklarını alkoliklere benzeterek, “Gerekiyorsa ellerindeki şişeyi alırız” dedi.

FDP Meclis Grup Başkanı Christoph Meyer, Funke Medya’ya konuştu. SPD ve Yeşillerin bütçe taleplerinin kontrolden çıktığını ileri süren Meyer, koalisyon ortaklarını alkoliklere benzeterek “Gerekiyorsa ellerindeki şişeyi alırız” ifadelerini kullandı.

BILD’de yer alan habere göre, Meyer, enerji krizine karşı kurulan 200 milyar avroluk fonun Sosyal Demokratlar ve Yeşiller tarafından farklı amaçlarla kullanılmak istendiğini iddia ederek, “Sınırları kanunen belirlenmiş bir fonu istediğiniz yerde kullanamazsınız. Bu, sorumsuzluk olur. Gelecek kış bizi ne bekliyor bilmiyoruz” diye konuştu.

Geri Dön 28 Mart 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN