Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

Klinik Atlas hizmete girdi

Almanya'da, Federal Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 1.700 hastaneyi kapsayan yeni bir online platform olan Hastane Atlası hizmete girdi. 

Klinik Atlas hizmete girdi

Almanya'da, Federal Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni bir online platform olan Hastane Atlası hizmete girdi. Bu platform, ülke genelinde yaklaşık 1.700 hastaneyi kapsıyor ve hastanelerin bölümlerini, kapasitelerini ve coğrafi dağılımlarını detaylı bir şekilde sunuyor.

Federal Klinik Atlası, Almanya'daki kliniklerin istatistiksel verilerini, uzmanlık alanlarını ve yatak, hemşire ve doktor kapasitelerini içeriyor. Ayrıca, ilgili hastanede yatan hasta sayıları da bu platformda yer alıyor.

Hastane Atlası'na bundes-klinik-atlas.de adresinden erişilebiliyor. Sitede arama yapmak için hastalık adını yazmak yeterli olurken, bölgesel hastaneler için posta kodu da kullanılabiliyor. Ayrıca, federal düzeyde genel aramalar da yapılabiliyor.

Daha fazla bilgi ve detaylar için Sağlık Bakanlığı web sitesi ziyaret edilebilir.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN