Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Şubat 2024 Perşembe

Klingbeil'den eyaletlere ‘sınır dışı kararını uygulayın’ çağrısı

Başbakan Olaf Scholz'un "Almanya'da kalma hakkı olmayanları sınır dışı etmeliyiz" çağrısına SPD Genel Başkanı Lars Klingbeil de destek verdi.

Klingbeil, eyaletlere çağrı yaparak, "Bizimle kalamayacak kişilerin ülkelerine geri gönderilmesi konusunda eyaletlerin çalışması gerekiyor" dedi. Aynı zamanda nitelikli iş gücü açığına vurgu yapan Klingbeil, "Güçlü bir ülke kalabilmemiz için yurt dışından vasıflı işçilere ihtiyacımız var" ifadesini kullandı.

Ukraynalı mültecilerin istihdam oranının düşük olduğunu belirten Klingbeil, "Burada bulunan herkes mümkün olduğu kadar çabuk Almanca öğrenmeli ve çalışmalı" dedi.

Geri Dön 01 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN