Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Klingbeil’dan Ukrayna’ya destek çağrısı

SPD lideri Lars Klingbeil, Ukruna’ya daha fazla destek çağrısı yaptı. SPD lideri, "Üçüncü dünya savaşı istemiyorsak Ukrayna’ya desteğimizi sürdürmeliyiz" dedi.

Klingbeil RND’ye verdiği röportajda, Ukrayna’ya daha fazla destek olmalıyız çağrısında bulundu ve “Üçüncü bir dünya savaşını önlemek istiyorsak, Ukrayna'ya olan desteğimizi sürdürmeliyiz. Batının ittifakı, Ukrayna’nın direnişinde önemli bir rol oynuyor, bu ortaklığımızı devam ettirmek zorundayız” diye konuştu. 

Ağır silahların sevkiyatını değerlendiren Klingbeil, “Almanya, Ukrayna kriziyle birlikte savaş bölgelerine silah göndermeme tabusunu da kırdı. Ukrayna'da kullanılan Panzerhaubitze 2000 gibi ağır silahlar büyük başarı sağladı. Putin’in kısmi seferberlik ilan etmesi de ne kadar zor durumda olduğunu gösteriyor" dedi. 

Klingbeil ayrıca CSU’lu politikacısı Manfred Weber'i, İtalya’daki aşırı sağ parti Forza Italia'ya verdiği destek nedeniyle sert eleştirdi. Klingbeil, “İtalya’da Pazar günü seçimler yapılacak. Maalesef sağcı popülistlerin iktidara gelme tehlikesi var. Birlik partilerinin İtalya'daki sağcı popülistlerden uzaklaşmasını beklerdim”dedi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN