Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mart 2024 Pazartesi

Kırk araç kazaya karıştı: Ölü ve yaralılar var

Kuzey Bavyera'da, Würzburg yakınlarında A3 otobanında meydana gelen zincirleme trafik kazasında iki kişi yaşamını yitirdi, 31 kişi yaralandı.

Kırk araç kazaya karıştı: Ölü ve yaralılar var

Öğleden sonra etkili olan şiddetli yağmur sebebiyle kayganlaşan yolda yaklaşık 40 araç birbirine girdi. Bayerisches Rotes Kreuz'un açıklamasına göre, aralarında dört ağır yaralının da bulunduğu toplam 31 kişi kazalardan etkilendi.

Kaza, üç ardışık çarpışma şeklinde gerçekleşti; ilk çarpışma saat 16.00 civarında başladı, ardından iki takip kazası daha meydana geldi. Bu kazalardan birinde üç araç alev aldı. Olay yerine büyük bir kurtarma ekibi sevk edildi, üç kurtarma helikopteri olay yerine iniş yaptı.

Acil servis ekipleri için bir bakım merkezi kuruldu. A3 otobanı Nürnberg yönünde trafiğe kapatıldı.

Geri Dön 25 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN