Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Kasım 2022 Cuma

“Kiracılar devlet yardımlarında dezavantajlı”

Alman Kiracılar Derneği, tek seferlik enerji yardımını eleştirerek “Kiracılar yardımlar söz konusu olduğunda dezavantajlı bir durumda kalıyor” dedi.

Alman Kiracılar Derneği Başkanı Lukas Siebenkotten Alman Basın Ajansı’na (dpa) konuştu. Siebenkotten, tek seferlik enerji yardımlarıyla ilgili kiracıların dezavantajlı durumda olduğunu söyleyerek “Özellikle apartmanlarda yaşayan kiracılar için doğalgaz faturalarının ödenmesiyle ilgili bürokrasi şeffaf değil, çok karmaşık ve zamanlaması çok geç” dedi. Dernek başkanı, doğalgazda tavan fiyat uygulamasının başlangıç tarihinin de erkene çekilmesi gerektiğini savundu.

Tavan fiyat uygulaması gelecek yıl mart ayından itibaren yürürlüğe girecek. Fakat bu yardımın mart ayında, 1 Şubat tarihi baz alınarak geriye dönük ödenmesi de planlanıyor.

Geri Dön 11 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN