Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Nisan 2024 Pazartesi

Kimya devi iflas bayrağını çekti

Alman kimya devi Heubach Colorants Germany GmbH'nin Almanya'daki iştiraki iflas başvurusunda bulundu.

İflas başvurusu, yeniden yapılandırma görüşmelerinin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından geldi. Frankfurt am Main'de yaklaşık 900 kişiyi istihdam eden şirket, kaplama, plastik, matbaa mürekkebi ve yapı malzemeleri sektörlerinde pigment üretimi yapıyordu. Heubach Group ise dünya çapında 19 tesisiyle önde gelen pigment üreticilerinden biri olarak biliniyor.

Braunschweig Bölge Mahkemesi, iflas sürecini yönetmek üzere White&Case hukuk firmasından Andreas Kleinschmidt'i geçici iflas yöneticisi olarak atadı. Kleinschmidt, şirketin ticari faaliyetlerinin devamını sağlamak için gereken her şeyi yapmayı hedeflediğini belirtti.

Ana şirket Heubach GmbH, geçtiğimiz pazartesi günü iflas başvurusunda bulunmuştu. Bu durum, Aşağı Saksonya'nın Goslar bölgesinde yaklaşık 270 kişinin işini riske atmıştı. Heubach Group'un diğer Alman şirketleri de iflas başvurusunda bulunabilir. Maden, Kimya ve Enerji Sanayi Sendikası'nın Güney Aşağı Saksonya bölge başkanı Jeannette Chiarlitti, şirketin aylardır kargaşa içinde olduğunu ve çalışanların şok içerisinde olduğunu ifade etti.

Geri Dön 29 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN