Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2024 Cuma

Kasap dükkanına asitli saldırı

Stuttgart'ta bir kasap dükkanına asitli saldırı gerçekleştirildi. Saldırganlar, dükkana 'pis hayvan istismarcıları' ve 'cinayet' gibi sloganlar yazdı.

Saldırganlar, dükkanın dış cephesine 'pis hayvan istismarcıları' ve 'cinayet' gibi sloganlar yazarak 30 bin avro değerinde maddi hasara neden oldu. Ayrıca, dükkanın büyük bir vitrini tahrip edildi ve bütirik asit döküldü.

İşletme sahibi Hans-Jürgen Kurz, hayvanların yerel çiftçilerden geldiğini ve uzun süre nakliye yapılmadığını belirterek, protestoyu anlayışla karşılayamadığını ifade etti. Dükkan, saldırı nedeniyle cumartesi gününe kadar kapalı kalacak.

Dükkanın dış cephesindeki grafitiler ve ALF kısaltması, saldırganların radikal "Hayvan Kurtuluş Cephesi" üyeleri olabileceğine dair şüpheleri artırdı. Bu örgüt, ABD'de terör örgütü olarak sınıflandırılıyor.

Geri Dön 10 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN