Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Aralık 2023 Cumartesi

Kara kış geldi: Münih'te uçuşlar iptal

Almanya'nın Münih Havalimanı'nda aşırı kar nedeniyle Münih iniş ve kalkışlı 160 uçuş iptal edildi.

Kara kış geldi: Münih'te uçuşlar iptal

Uzmanlar, sıcaklıkların eksi 25 dereceye kadar düşebileceği ve hayati tehlike oluşturacağı konusunda uyarıda bulundu.

Alman Meteoroloji Dairesi (DWD), bugün için yoğun kar yağışının devam edeceğini, akşam saatlerinde Aşağı Bavyera'nın güneyinde 60 santimetreye kadar taze kar yağacağını öngörüyor.

DWD, sıcaklıkların eksi 12 dereceye kadar düşebileceğin söyledi. Bazı uzmanların tahminleri ise pazar günü sıcaklıkların eksi 25 dereceye kadar düşebileceği ve yılın en soğuk gününün yaşanacağı yönünde.

Uzmanlar, donma tehlikesine karşı uyardı ve dışarı çıkacak kişilerin çatılardan çığ düşmesine ve yollarda kayma tehlikesine karşı dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

Almanya'nın Münih Havalimanı'nda aşırı kar nedeniyle Münih iniş ve kalkışlı 160 uçuş iptal edildi.

Geri Dön 02 Aralık 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN