Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Temmuz 2023 Pazartesi

İtalya’daki havalimanı grevleri Alman turistleri etkiliyor

İtalya'da 15 Temmuz cumartei günü gerçekleştirilen havalimanı grevlerinden yaklaşık bin uçuş etkilendi. Bölgeye tatile gidecek olan Alman yolcular da etkilenenler arasında yer aldı.

İtalya, Almanların en sevdiği tatil lokasyonlarından biri. Havaların ısınması ile yazın tadını çıkartmak isteyen Almanlar, İtalya’ya seyahat etmeye başladı. Ancak geçen cumartesi İtalya’daki birçok havalimanında eş zamanlı olarak gerçekleştirilen grevler, tatil planlarında aksamalara neden oldu. 

Yaklaşık bin uçuşun iptal edildiği grevlerden 250 bin yolcunun etkilendiği düşünülüyor. Uçuş personellerinin yanı sıra pilotların da katıldığı grevlerde en çok aksaklık yaşanan havalimanı Roma oldu. NTV’nin haberine göre sabah 10’da başlayıp akşam 6’da sonlanan grevler nedeniyle Roma Havalimanında 200 uçuş iptal edildi.

Uzmanlar grevlerin devam etmesi durumuna karşı İtalya’ya gidecek kişilerin öncesinde internetten gecikmeleri kontrol etmesini öneriyor.

Geri Dön 17 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN