Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Ocak 2023 Cumartesi

İşler düzeliyor: Doğal gaz fiyatları düştü, sıkıntı yok

Almanya'da hava sıcaklıklarının artması ve halkın enerji tasarrufu sebebiyle bu kış doğal gaz kıtlığı yaşanmasının pek olası olmadığı bildirildi.

İşler düzeliyor: Doğal gaz fiyatları düştü, sıkıntı yok

Rusya'nın Ukrayna'yı işgali ile başlayan enerji krizi, Almanya'da bu kış doğal gaz kıtlığı yaşanabileceği endişesine sebep olmuştu. Ancak Federal Ağ Ajansı tarafından yayımlanan son raporlara göre, mevsim normallerinin üzerindeki havalar ve tasarruflar sayesinde doğal gaz kıtlığının çok düşük bir ihtimal olduğu açıklandı. FAZ'da yer alan habere göre, ülkede bu kış doğal gaz tüketimi, son dört yılın ortalamasının yüzde 30 altında kaldı. 

Avrupa Doğal Gaz Depolama Derneği'nin son verilerine göre ülkede doğal gaz depolarının doluluk oranı yüzde 90.72'ye çıktı.

Geri Dön 07 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN