Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2023 Çarşamba

İş dünyasından bakanlara tepki: Tecrübesizler

Almanya'nın önde gelen aile şirketlerinden Messer'in yöneticisi Stefan Messer, hükûmeti ekonomik sorunlara yönelik etkili bir stratejisi olmadığı gerekçesiyle eleştirdi ve bakanların deneyimsiz olduklarını ifade etti.

Almanya'da ekonomik kurumlar ve önde gelen şirketlerin yöneticileri; SPD, Yeşiller ve FDP'den oluşan koalisyon hükûmetine yönelik eleştirilerini artırıyor. Messer adlı aile şirketi, Hessen eyaletine bağlı Bad Soden kentinde bulunuyor ve sanayi gazı üretiyor. Şirketin patronu Stefan Messer, "Trafik lambası koalisyonundaki bakanlar, Almanya'nın krizleri yönetmek için gereken deneyime sahip değiller. Hükûmetteki politikacılar çok az deneyimli" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Messer, Berlin'deki politika yapıcıların birçok işletmenin sorunlarından ve zorluklarından haberdar olmadığını belirterek, hükûmetin bir dizi hata yaptığını iddia etti. Ayrıca, "Bu hükûmetin, ülkenin ana ekonomik sorunlarını çözecek somut bir stratejisi yok" dedi.

Geri Dön 30 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN