Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
02 Ağustos 2023 Çarşamba

İptal edilen otoyol ücreti projesi için 243 milyon avro tazminat

Almanya, Avrupa Adalet Divanı tarafından, yabancı araç sahiplerine karşı ayrımcılık olacağı gerekçesiyle durdurulan otoyol ücreti projesi için şirketlere tazminat ödeyecek.

Bild’in haberine göre Almanya, 2019’da, uygulamaya konulmadan iptal edilen otoyol ücreti girişimi nedeniyle, ihaleyi alan işletmeci şirketlere 243 milyon avro tutarında tazminat ödeyecek. 

Bakan topu eski bakana attı

Federal Ulaştırma Bakanı Volker Wissing, ödenmesi gereken zararı ‘büyük bir hata’ olarak nitelendirdi. FDP’li bakan, eski Ulaştırma Bakanı, CSU’lu Andreas Scheuer’u işaret ederek, sorumluların zararı karşılaması gerektiğini savunarak, “Bu hukuki bir sorundur, ihmalin boyutları bilirkişi (Gutachter) tarafından inceleniyor” diye konuştu.

Geri Dön 02 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN