Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2024 Cumartesi

İngiltere-Danimarka maçında korkulan olmadı

Avrupa Futbol Şampiyonası'nın en tehlikeli maçlarından biri olarak kabul edilen İngiltere-Danimarka karşılaşması olaysız geçti.

İngiltere-Danimarka maçında korkulan olmadı

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) C Grubu'nda İngiltere ile Danimarka, Frankfurt Arena'da karşı karşıya geldi ve maç 1-1 berabere sona erdi. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın en tehlikeli maçlarından biri olarak kabul edilen karşılaşma olaysız geçti. Danimarka Kralı Frederik ve İngiliz tahtının varisi Prens William da maçı stadyumda izledi.

Polis sözcüsü, maçın coşkulu bir atmosferde geçtiğini ve taraftarların barışçıl bir şekilde kutlama yaptığını belirtti. Maç sırasında sahte hakem üniforması giyen bir kişinin stadyuma akreditasyonsuz girmeye çalıştığı tespit edildi ve polis tarafından gözaltına alındı.

Türkiye, Portekiz ile karşılaşacak

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ikinci maçında bugün Portekiz ile karşılaşacak. İlk maçında Gürcistan'ı 3-1 yenen Milli Takım, grupta averajla lider durumda bulunuyor. Türkiye, Portekiz karşısında kazanarak gruptan çıkma yolunda avantaj elde etmek istiyor. Maç, Dortmund'da saat 18.00'de başlayacak.

Geri Dön 22 Haziran 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN