Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2023 Cuma

ING Bank’a siber saldırı: Müşteri bilgileri çalındı

ING Bank siber saldırıyla gündeme geldi. Banka bine yakın müşterisinin bilgilerinin çalındığını açıkladı.

Geçtiğimiz cuma günü, Deutsche Bank ve bağlı kuruluşu Postbank’a düzenlenen siber saldırının ardından ING ve Commerzbank iştiraklerinden Comdirect’e bilişim hizmeti sağlayan bir şirkete de siber saldırı düzenlendi. 

Handelsblatt’ın haberine göre; ING Almanya Sözcüsü, söz konusu saldırıyı doğrulayarak, hesap değiştirme hizmetinden faydalanan bine yakın banka müşterisinin verilerinin çalınmış olabileceğini bildirdi. 

Majorel Deustschland isimli bilişim hizmetleri veren şirketin de, güvenlik açığı nedeniyle, korsan saldırıların hedefi olduğu belirtildi. Saldırıdan etkilenen müşterilerin konuya ilişkin bilgilendirildiği duyuruldu. 

Geri Dön 14 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN