Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2023 Çarşamba

İçişleri Bakanlığı 12 bin mayo alacak

Almanya’da İçişleri Bakanlığı memurlar için 12 bin adet mayo almak için ilan verdi. Mayo alımları için 125 bin 800 avro bütçe ayrılacak.

İlana göre mayoda aranan bazı özellikler şöyle; Mayolar siyah renkte, XS-XXXL bedenlerde, yuvarlak-orta ve yüksek yakalı, içi ipli bel bantlı, geri dönüştürülmüş poliamid/elastan malzemeden, kuru ve ıslakken opak görünen ve esnek olmalı.

İçişleri Bakanlığı, Bild’in sorusu üzerine, mayoların Federal Polis Teşkilatı’nda görevli polis memurlarının yüzme eğitimi için kullanılacağını açıkladı.

Mayolar en az 6 haftalık katı bir değerlendirme testine tabi olacak. Mayoların test edilmesi için az 17 federal polis memurunun havuza girmesi gerekiyor. Mayolarını nasıl giyip çıkaracaklarını, kurbağalama, serbest stil, sırtüstü, dalış ve suya atlamada kullanımı test edilecek.

Geri Dön 23 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN