Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2023 Çarşamba

İçişleri Bakanı da koronaya yakalandı

Almanya'da artan koronavirüs vakalarının yanı sıra yoğun bakım ünitelerinde de yoğunluk başladı. İçişleri Bakanı Nancy Faeser da koronaya yakalandığını duyurdu.

Alman Hastaneler Birliği (DKG) Başkanı Gerald Gass, "Covid'e karşı tam bir bağışıklığımız yok, bu nedenle enfeksiyon salgınlarının her zaman mevcut olacağını ve şiddetli bir enfeksiyon dalgasının kış aylarında beklenildiğini" belirtti. Ancak henüz böyle bir dalgadan bahsedilemeyeceğini sözlerine ekledi.

Gass, Rheinische Post gazetesine yaptığı açıklamada, gelecekte koronavirüsün ve gripin hastanelerde günlük yaşamın bir parçası olacağını vurguladı. Özellikle sonbahar ve kış aylarında hastanelerin yükünü hafifletmek için grip aşısının yaygınlaştırılması gerektiğine dikkat çekti. Sağlık çalışanları ve yüksek riskli gruplardaki bireylerin hem koronavirüs hem de grip aşılarını güncellemeleri gerektiğini belirtti.

Yoğun Bakım doktoru Christian Karagiannidis de konuyla ilgili olarak, artan koronavirüs enfeksiyonları ve grip nedeniyle ciddi hastalık izni taleplerinin artacağına dikkat çekti.

İçişleri Bakanı da korona oldu

Öte yandan, Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda koronavirüse yakalandığını duyurdu. Faeser, virüsün kendisini ikinci kez etkilediğini belirterek, evden çalışma ve kısa bir ara verme gerektiğini ifade etti.

Geri Dön 30 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN