Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mart 2024 Salı

Huzurevinde yangın: En az 4 ölü, 21 yaralı

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde, Bedburg-Hau beldesindeki bir huzurevinde çıkan yangında 4 kişi yaşamını yitirdi, 21 kişi ise yaralandı.

Yangın, yerel saatle sabah 03.50'de meydana geldi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, bir itfaiye görevlisi yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Huzurevinden toplam 46 kişi tahliye edildi. Yangının büyük ölçüde kontrol altına alındığı, soğutma işlemleri ve yangının çıkış sebebine dair incelemelerin devam ettiği bildirildi.

Polis Sözcüsü, yangının nedenine dair henüz bir bilgi verilemediğini ifade etti. Kuzey Ren-Vestfalya İçişleri Bakanı Herbert Reul, yangına hızla müdahale eden polis ve itfaiye ekiplerine teşekkürlerini iletti ve yangının kontrol altına alınmasındaki hızlı ve etkili müdahaleyi takdir ettiğini belirtti.

Geri Dön 05 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN