Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Nisan 2023 Çarşamba

Hükûmet gözden düşmeye devam ediyor

Yapılan son ankete göre trafik ışığı koalisyonunda SPD ve FDP'nin oy oranlarında düşüş sürüyor. Yeşiller Partisi ise oy oranını korudu.

Almanya'da YouGov Kamuoyu Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankete göre, koalisyon hükûmetinde yer alan Sosyal Demokrat Parti (SPD) ve Hür Demokrat Parti’nin (FDP) oy oranları azaldı. YouGov Kamuoyu Araştırma Şirketi’nin düzenlediği ankete göre, hükûmeti oluşturan partilerin oy oranı yüzde 41'e geriledi.

Anket sonuçlarına göre, SPD'nin oy oranının yüzde 20'ye, FDP'nin ise yüzde 6'ya geriledi, Yeşiller'in ise yüzde 15 oy oranını korudu. Ankete katılanların yüzde 68'i hükûmetin çalışmalarından memnun olmadığını, yüzde 26’sı ise memnun olduğunu söyledi.

Geri Dön 12 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN