Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2023 Cumartesi

Her üç kişiden ikisi asgari ücreti yetersiz buldu

Almanya'da asgari ücretin 2024'ten itibaren 12 avrodan 12,41 avroya yükseltilmesi büyük çoğunluk tarafından yetersiz bulunuyor.

ZDF tarafından yapılan ankete katılanlara göre, Almanya'da asgari ücretin 2024'ten itibaren 12 avrodan 12,41 avroya yükseltilmesi büyük çoğunluk tarafından yetersiz bulunuyor. Ankete katılanların yüzde 62'si artışın çok yetersiz olduğunu düşünürken, yüzde 31'i bu kararı doğru bulduğunu ifade etti. Ancak yüzde 5'lik bir kesim ise artışın çok yüksek olduğunu belirtti.

Tüm partilerin destekçileri arasında benzer bir tablo gözlenirken, yalnızca FDP'liler asgari ücret konusunda bölünmüş durumda. FDP destekçilerinin yüzde 48'i artışın çok düşük olduğunu düşünürken, yüzde 47'si ise bu kararın doğru olduğunu savundu.

 

Geri Dön 01 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN