Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Nisan 2023 Perşembe

Her üç göçmenden biri ayrımcılığa uğruyor

Bertelsmann Vakfı tarafından hazırlanan rapor, Almanya’da her üç göçmenden birinin ayrımcılığa maruz kaldığını ortaya koydu.

Almanya’da Bertelsmann Vakfı tarafından hazırlanan "Göçmen Toplumunda Ayrımcılık" adlı raporda, göçmen kökenli olanların yüzde 35’inin son 12 ayda çok sık veya nadiren ayrımcılık yaşadığı belirtildi. 

Rapora göre, ayrımcılığa uğrayanların yüzde 13’ü etnik kökeninden dolayı kendini ayrımcılığa uğramış hissediyor.

Yüzde 70 eşit muamele istiyor

Spiegel’de yer alan habere göre, ayrımcılığa uğrayanların yüzde 70’i daha eşit muamele görmek istediklerini belirtirken,  ankete katılanların çoğunluğu bu noktada en büyük görevin siyasetçilere düştüğünü düşünüyor. 

Geri Dön 27 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN