Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Mart 2023 Pazartesi

Havalimanlarında uyarı grevi: Yüzlerce uçuş iptal edildi

Kuzey Almanya’daki havalimanlarında bugün uyarı grevi yapılacak. Yüzlerce uçuş iptal edildi. Yaklaşık 100 bin yolcunun grevden etkilenmesi bekleniyor. 

Hamburg, Hannover, Bremen ve Berlin-Brandenburg havalimanlarında çalışanlar bütün gün grevde olacak. Grevlerin diğer havalimanlarını da dolaylı yoldan etkilemesi bekleniyor. 

Havalimanları Birliği ADV, 351 uçuşun şimdiden iptal edildiğini açıkladı. Daha fazla uçuşun iptal edilmesi ve onlarca uçuşta rötar olması bekleniyor. 

Ver.di Sendikası, çalışanlarının fazla mesai için adil biçimde ücret almasını talep ediyor. Ek ücretlerin 2006’dan beri iyileştirilmediğini belirten Sendika, işverenler uygun bir teklifle gelmezse grevlerin devam edeceği uyarısında bulundu.

Geri Dön 13 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN