Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Havalimanlarına grev çağrısı

EVG’nin demir yolları çalışanlarına yaptığı çağrının ardından Ver.di Sendikası da havalimanları çalışanlarına 21 Nisan günü için grev çağrısı yaptı.

Ver.di Sendikası 20 Nisan Perşembe ve 21 Nisan Cuma günü üç havalimanında güvenlik, yolcu kontrolü, personel ve mal kontrolü ve hizmet alanlarındaki çalışanlara grev çağrısında çağrısında bulundu.

Düsseldorf, Hamburg ve Köln/Bonn'daki havalimanlarında, yolcuların grev nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde uçuş engelleriyle karşılaşabilirleceği öngörülüyor.

Hamburg Havalimanı, perşembe ve cuma günü yapılacak uyarı grevi nedeniyle tüm kalkışların iptal edileceğini duyurdu. Mevcut duruma göre perşembe günü 152, cuma günü 156 seferin iptal edilmesi  gerekecek.

Havalimanına inişler hala mümkün ancak varışlarda uçuş iptalleri ve gecikmeler de beklenebilir.

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN