Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Şubat 2023 Salı

Havalimanı grevleri: Yüzlerce sefer iptal edidi

Birleşik Hizmet İşleri Sendikası’nın havalimanlarında başlayan grevi nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edildi.

Havalimanı grevleri: Yüzlerce sefer iptal edidi

Almanya’da Birleşik Hizmet İşleri Sendikası Ver.di tarafından önceden duyurulan grev Köln/Bonn ve Düsseldorf havalimanlarında başladı. Grev nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edimesi nedeniyle binlerce yolcu grevden etkilendi. Sadece Köln/Bonn Havalimanı’nda 15 binden fazla yolcunun uçuşunu gerçekleştiremediği belirtildi. 

Uyarı grevi nedeniyle havalimanlarının yanı sıra Kuzey Ren Vestfalya (NRW) eyaletinin bazı bölgelerinde toplu taşıma (otobüs ve tramvaylarda), kamu kurum ve kuruluşları ile kreş çalışanları da iş bıraktı. 

THY’nin Köln seferleri iptal edildi

Türk Hava Yolları (THY) da, Almanya’nın Köln Havalimanı'ndaki grev nedeniyle 27-28 Şubat tarihinde bu şehre yapacağı bazı seferleri iptal etti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Köln'deki grev nedeniyle 27 Şubat tarihli sefer iptalleri yapılmıştır. TK 1671-72 İstanbul-Köln-İstanbul, Anadolujet TK 7712-13 Sabiha Gökçen-Köln-Sabiha Gökçen, TK -7872 Sabiha Gökçen-Köln, TK 7873 Köln-Sabiha Gökçen (28 Şubat)” ifadeleri kullanıldı.

Geri Dön 28 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN