Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Eylül 2022 Cuma

Havalar soğudu, kaloriferler kapalı

Almanya’da hava sıcaklıkları gece saatlerinde 10 derecenin altına düşüyor. Buna rağmen Almanların yüzde 62’si henüz kaloriferlerini açmadı.

BILD Gazetesi adına yapılan ankete katılanların yüzde 62'si kaloriferlerini açmadığını söyledi. Bunların yüzde 54’ü henüz açmadıklarını ancak önümüzdeki aylarda açacağını söylerken, yüzde 8’i ise kışın bile kaloriferlerini kapalı tutmayı düşündüğünü belirtti. Ankete katılanların sadece yüzde 38’i sıcaklıklar düştüğü için kaloriferini açtıklarını belirtti.

Tüketici dernekleri, ısıtma sezonunun başında radyatörlerin havasının alınmasını tavsiye etti ve aksi takdirde enerji tüketiminin artacağına dikkat çekti. Uzmanlar, elektrikli ısıtıcıların uzun süre kullanılması durumunda, çok yüksek faturalara karşı da tüketicileri uyardı. 

Geri Dön 23 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN