Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Havaalanlarında kaosa hazır olun

Havayolu firmaları yolcular, sonbahar tatili dönüşü yaşanacak kaosa karşı uyardı. Bekleme sürelerini göz önünde bulundurarak havalimanına gelinmesi tavsiye edildi.

Almanya'daki havaalanlarında alışıldık görüntüler de olsa, Düsseldorf Havalimanı'nda hala yüzlerce metrelik yolcu kuyruğu devam etmesi yolcuları sinirlendiriyor. Havayolu firmaları yolcular, sonbahar tatili dönüşü yaşanacak kaosa karşı uyarıyor. Düsseldorf Havalimanı'nın web sitesinde “Yolcuların güvenlik kontrolleri için daha uzun bekleme sürelerini hesaba katmaları” istendi.

Ver.di Sendikası da, yaz döneminde yaşananlardan ders çıkarılmamasını eleştirdi. Ver.di’den yapılan açıklamada, sorunun güvenlik kontrollerinden “özel güvenlik şirketlerinin” sorumlu olması ve kar odaklı bu şirketlerde de yeterli personel bulunmaması olduğunu belirtildi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN