Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Aralık 2022 Perşembe

Hava durumu: Almanya yeni yıla tişörtle girecek

Almanya’da sıcaklıklar 5 ila 14 derece arasında seyredecek. 31 Aralık günü sıcaklıklar bazı bölgelerde 20 dereceye kadar yükselebilir.

Yarın ülke genelinde çok bulutlu bir hava bekleniyor. Akşam saatlerinde Kuzey Denizi'nde gök gürültülü fırtınalar oluşabilir. Sıcaklıklar 5 ila 14 derece arasında seyredecek. Gece değerlerin sıfır dereceye kadar düşmesi bekleniyor. 

Meteorologların tahminlerine göre; 31 Aralık günü sıcaklıklar bazı bölgelerde 20 dereceye kadar yükselebilir. Yılın son günü en yüksek değerlerin ülkenin güneybatısında görülmesi bekleniyor. Uzmanlar, artan sıcaklıklarla birlikte batı ve  kuzeybatı bölgelerde oluşabilecek şiddetli rüzgarlar konusunda uyarıda bulundu. 

Geri Dön 29 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN