Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Ocak 2024 Cumartesi

Hastanede yangın: 4 ölü, 6 ağır yaralı, 1 kayıp

Almanya'nın Uelzen kentindeki Helios Kliniği'nde çıkan yangında; 4 kişi öldü, 6 kişi ağır yaralandı. Bir hastanın ise kayıp olduğu bildirildi.

Yangın, perşembe gecesi binanın bir kanadının üçüncü katında çıktı ve kısa sürede birkaç hasta odasına yayıldı. Polis, itfaiye ve acil servis ekipleri hemen olay yerine giderek yangına müdahale etti. İtfaiye merdiven kullanarak çok sayıda hastayı kurtarmayı başardı.

Yangında hayatını kaybedenlerden 3'ü olay yerinde, 1'i de kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yaralananlardan 6'sının durumunun ağır olduğu bildirildi. Kayıp olan hastayı arama çalışmalarıysa sürüyor.

Yangın nedeniyle hastanede hasar meydana geldi. 12 Ocak 2024 tarihine kadar hasta kabul edilmeyeceği açıklanan hastanede şu anda acil serviste de kimse tedavi edilemiyor. 50 hasta başka hastanelere nakledildi.

Aşağı Saksonya Sağlık Bakanlığı yangını 'trajik ve şok edici bir olay' olarak nitelendirdi.

Polis ve itfaiye yangının çıkış nedenini araştırıyor. Henüz neden çıktığı bilinmiyor.

Geri Dön 06 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN