Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Aralık 2023 Çarşamba

Hastanede maske zorunluluğu geri geldi

Almanya'nın başkenti Berlin'de, korona vakalarının önemli ölçüde artması nedeniyle, Sana Klinikum Lichtenberg'de maske zorunluluğu geri getirildi.

Hastanede maske zorunluluğu geri geldi

Hastane sözcüsü, maske zorunluluğunun hastane genelinde geçerli olduğunu, hastalar, ziyaretçiler, yakınları ve tüm çalışanları kapsadığını belirtti. Ayrıca, hastanenin internet sitesinde de belirtildiği gibi, öksürük, burun akıntısı, ses kısıklığı veya benzeri semptomları olan ziyaretçilerin hastaneyi ziyaret etmekten kaçınmaları istendi.

Robert Koch Enstitüsü'nün (RKI) raporuna göre, Almanya genelinde PCR testi ile onaylanmış korona virüsü vakalarının sayısı yaklaşık 25 bin. Raporda, yaklaşık 7,1 milyon kişinin akut solunum yolu hastalığından muzdarip olduğu belirtildi.

Berlin Hastaneler Birliği'nin (BKG) aktardığına göre, Berlin'deki hastanelerin çoğunda maske takılması tavsiye ediliyor. BKG Genel Müdürü Marc Schreiner, maske zorunluluğunun, korona vakalarının artmasıyla birlikte olası enfeksiyonları azaltmak için iyi bir önlem olduğunu söyledi ve yetkililerin daha fazla ve tek tip prosedürleri uygulayacağını varsaydıklarını belirtti.

Geri Dön 13 Aralık 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN