Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Ekim 2022 Cuma

Hapishanelerdeki mahkumlar serbest bırakılabilir!

Almanya’da genel bir elektrik kesintisine karşı acil durum planı tartışılıyor. Plan kapsamında 4 günden fazla sürecek elektrik kesintisi durumunda hapishanelerdeki mahkumların bir kısmının serbest bırakılması da var.

Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) partisi Meclis’e soru önergesi verdi. Uzun süreli genel elektrik kesintisine karşı acil durum planıyla ilgili verilen soru önergesi yanıtlandı. Yanıtta, planın kapsamında elektrik kesintisinin 100 saat, yani 4 günden fazla sürmesi durumunda Berlin’deki cezaevlerinde tutuklu bulunan 2 bin 443 mahkumun bir kısmının özgür bırakılması da var.

BILD’de yer alan habere göre; normal şartlar altında tüm kapalı cezaevlerinde acil durum jeneratör var - ancak binaya bağlı olarak bu güç kaynakları, 21 ila 100 saat arasında yeterli oluyor. Olası bir serbest bırakma durumu için hazırlanmış bir liste var. Listenin kriterleri arasında müebbet hapis cezasına çarptırılmış bir mahkumun serbest bırakılması için en az 15 yıl yatması gibi maddeler var.

Geri Dön 28 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN