Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Haziran 2024 Salı

Hamburg’da polise balta ve molotoflu tehdit

Hamburg'da 39 yaşındaki bir Alman, Polonya-Hollanda maçı öncesi polisi balta ve molotof kokteyli ile tehdit etti. Polis, saldırganı vurarak durdurdu.

Hamburg’un St. Pauli bölgesinde EURO2024 çerçevesinde Polonya ve Hollanda arasında oynanacak maç öncesi düzenlenen taraftar yürüyüşünde bir kişi, polisi balta ve molotof kokteyli ile tehdit etti. Polis, saldırganı vurarak etkisiz hâle getirdi.

Polis Sözcüsü, saldırının Polonya ve Hollanda maçıyla bağlantısı olmadığını belirterek, "Soruşturmanın mevcut durumuna göre saldırgan 39 yaşında bir Alman. Saldırının motivasyonuna dair bir belirti yok ve Avrupa Futbol Şampiyonası ile doğrudan bir bağlantı bulunmuyor. Bu olayın futbolla bağlantısız münferit bir vaka olduğunu düşünüyoruz. Bugünkü maç üzerinde herhangi bir tehdit ya da etki görmüyoruz," dedi.

EURO2024'te Gelsenkirchen'deki ilk maç öncesi Sırp ve İngiliz taraftarlar arasında çatışma çıkmış ve 7 Sırp taraftar gözaltına alınmıştı. Dün akşam oynanan İngiltere ve Sırbistan maçı, UEFA tarafından yüksek riskli olarak sınıflandırılmış ve maç sırasında düşük alkol oranlı bira satışı yapılmıştı.

Geri Dön 18 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN