Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Ekim 2023 Pazartesi

Hamas destekçileri sınır dışı edilebilir

Almanya İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Hamas destekçilerinin sınır dışı edilmesi için tüm yasal araçların kullanılacağını açıkladı. SPD lideri Klingbeil de destek verdi.

Bakan Faeser, Hamas destekçilerine karşı kararlı adımlar atacaklarını vurgulayarak antisemitizme, İsrail karşıtı söylemlere ve şiddete karşı sıfır tolerans göstereceklerini ifade etti. Faeser, Almanya'daki Yahudilerin korunmasının en yüksek öncelik olduğunu belirtti ve Yahudi kurumlarının güvenliğinin artırıldığını söyledi.

SPD: Hamas'ı destekleyenler sınır dışı edilmeli

SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil de Alman vatandaşlığına sahip olmayanların Almanya'da Hamas'ı kutlayanları ülkeden sınır dışı edilmesi gerektiğini söyledi. Klingbeil, vatandaşlık yasasında reform sürecinde olduklarını belirterek, değerlerini paylaşmayan ve antisemitizmi ile terörü destekleyenlere Alman pasaportu verilmeyeceğini açıkladı.

Ayrıca, Almanya'daki İslami derneklerden Hamas'a karşı net bir tavır sergilemelerini talep eden Klingbeil, tüm Müslüman derneklerden aynı tutumu beklediğini ifade etti.

Geri Dön 16 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN