Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2024 Salı

"Hamas Almanya'daki ABD ve İsrail hedeflerine saldırı planlıyor" iddiası

Welt gazetesi, geçtiğimiz aralık ayında Almanya'da tutuklanan bir Hamas üyesinin telefonundan, Almanya'daki ABD ve İsrail hedeflerine saldırı planlarının çıktığını iddia etti.

Almanya'da Hamas üyeleri saldırı planlıyor. Welt am Sonntag gazetesinin haberine göre, hedefler arasında Berlin'deki İsrail büyükelçiliği ve Rheinland-Pfalz'daki ABD askeri üssü bulunuyor. Gazetenin güvenlik yetkililerine dayandırdığı haberde, Aralık ayında Berlin'de tutuklanan şüpheli bir Hamas üyesinin cep telefonunda bu yerlerin olası casusluk amacıyla kullanıldığını gösteren haritalar bulunduğu belirtiliyor.

Aralık 2023’te Berlin'de tutuklanan şüpheli, Avrupa'da Hamas silahları için bir depo sağlanmasına ve bunların Berlin'e getirilmesine yardım etmekle suçlanıyor. Telefonundaki materyaller, aylardır Almanya'da saldırı hazırlığında olduğunu gösteriyor. Federal Başsavcılık, bu kişiyi en geç 2023’ten itibaren Avrupa'da Hamas'a ait silahların depolanmasında rol almakla suçluyor. Habere göre, emir, Hamas'ın Lübnan'daki askeri liderlik kadrosundan geldi.

Geri Dön 28 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN