Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Kasım 2023 Salı

Haftada 4 gün çalışmaya geçen ilk hastane

Almanya'nın Bavyera eyaletine bağlı Fürth şehrindeki Fürth Hastanesi, haftada 4 günlük çalışma modelini hayata geçirecek. 

Pilot projeye göre, ücret kaybı olmadan haftada 5 gün yerine 4 gün çalışılıp, 3 gün izin yapılacak. Fürth Hastanesi Yoğun Bakım Kliniği Başhekimi Prof. Dr. Christoph Raspé, "Dört gün çalışma, üç gün izin: Ameliyathanede böyle bir şeyi düşünmesi bile zorken, artık gerçek oldu. Araştırmamıza göre, Almanya'da bu yeni çalışma süresi modelini ameliyathanede uygulamaya cesaret eden ilk hastaneyiz" dedi.

Projenin, çalışanların motivasyonunu ve verimliliğini artırması bekleniyor. Ayrıca, hastanenin rekabet gücünü de artırması hedefleniyor.

Geri Dön 07 Kasım 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN