Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2024 Çarşamba

Hafta sonu için aşırı trafik uyarısı

Yaz tatilinin başlaması, Avrupa Şampiyonası ve otoyol çalışmaları nedeniyle, bu hafta sonu Almanya otoyollarında yoğun trafik bekleniyor. 

Hafta sonu için aşırı trafik uyarısı

Thüringen, Saksonya, Aşağı Saksonya, Bremen ve Saksonya-Anhalt eyaletlerinde yaz tatillerinin başlaması, Avrupa Şampiyonası maçları, 1.263 otoyol inşaatı ve Bavyera'da kamyon kullanma yasağının kısmen kaldırılması trafik sıkışıklığını artıracak faktörler arasında.

Yaz tatili ne zaman başlıyor?

Saksonya ve Thüringen, 20 Haziran Perşembe günü yaz tatiline başlayacak ilk eyaletler olacak. Aşağı Saksonya, Bremen ve Saksonya-Anhalt ise 24 Haziran Pazartesi günü tatile çıkacak. Bavyera ve Baden-Württemberg en geç tatil başlangıcı yapacak eyaletler arasında yer alacak.

Kıyı bölgelerine giden otoyollar daha kalabalık olacak

Alman Otomobil Kulübü (ADAC), özellikle Almanya'nın kıyı bölgelerine giden otoyolların daha kalabalık olacağını belirtti. Güzel havalarda günübirlik gezilere çıkanlar ve son dakika tatil planları yapanlar da trafik sıkışıklığına neden olabilir. Ayrıca, Berlin, Leipzig, Hamburg, Dortmund, Köln, Frankfurt ve Stuttgart'ta oynanacak Avrupa Futbol Şampiyonası maçları nedeniyle bu şehirlerde normalden daha yoğun trafik bekleniyor. Şampiyona 14 Temmuz’a kadar sürecek.

Bavyera'da kamyon yasağı kaldırıldı

Bavyera'da, sel nedeniyle kurtarma, yardım ve temizlik çalışmaları kapsamında 7,5 ton ve üzeri kamyonlar için pazar ve resmi tatil günleri ile Tatil Seyahat Yönetmeliği kapsamındaki sürüş yasağı temmuz ayı sonuna kadar kaldırıldı.

ADAC, aşırı yoğun trafik sıkışıklıklarından kaçınmak için sürücülere hafta sonları ve cuma öğleden sonra yola çıkmamalarını, mümkünse hafta içi bir gün seyahat etmelerini öneriyor.

Geri Dön 19 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN