Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Hafta sonu dikkat: Trafik kaosu yaşanacak

Bayern ve Baden-Württemberg'de yaz tatili başlıyor. ADAC, özellikle güney bölgelerde trafik yoğunluğunun artacağına ve 'kaos' yaşanacağına dikkat çekti.

Almanya'nın neredeyse tamamı zaten yaz tatilindeyken, temmuzun son hafta sonunda (28-30 Temmuz), Bayern ve Baden-Württemberg eyaletlerinde de tatil başlayacak. Bu durum, güney bölgelerinde trafik yoğunluğunun artmasına ve yoğun trafik günlerinin yaşanmasına neden olacak. Almanya Otomobil Kulübü (ADAC), önümüzdeki hafta sonunda ülkenin otobanlarında tam bir trafik kaosu yaşanacağı konusunda uyarıyor.

"Sezonun en kötü trafik hafta sonlarından biri"

ADAC, internet sitesinde, hafta sonunda seyahat edenlerin 'sezonun en kötü trafik hafta sonlarından birini' yaşayacağını belirtiyor. Trafik uzmanları, Bayern ve Baden-Württemberg'deki tatil başlangıcıyla birlikte, Hessen, Rheinland-Pfalz ve Saarland ile Hollanda'nın kuzeyinden ikinci bir tatil dalgası geleceği konusunda uyarıda bulundu. Aynı zamanda, kısmen İskandinavya ve Kuzey Ren Vestfalya'dan dönenler trafiği daha da artıracak. "Sonuç olarak, neredeyse her yolculuk trafik sıkışıklığıyla sonuçlanacak" diye ekliyor ADAC.

ADAC uzmanları, Almanların önceki yıllara göre daha fazla seyahat etmeye meyilli olduğunu belirtiyor. Günübirlik geziler ve kamp tatilleri de yoğun ilgi görüyor ve bu da daha fazla trafiğe yol açıyor.

Trafiğin en yoğun yaşanacağı yollar ise ADAC'a göre şöyle:

  • A3 Frankfurt - Nürnberg - Passau
  • A6 Mannheim - Heilbronn - Nürnberg
  • A7 Würzburg - Ulm - Füssen/Reutte
  • A8 Karlsruhe - Stuttgart - München - Salzburg
  • A9 Halle/Leipzig - Nürnberg - München
  • A93 Inntaldreieck - Kufstein
  • A95/B2 München - Garmisch-Partenkirchen
  • A99 München çevresi
Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN