Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Nisan 2023 Çarşamba

Habeck’ten Ukrayna’ya ziyaret

Federal Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, Kiev’de Ukrayna Devlet Başkanı Volodomir Zelensky ile görüştü.

Yeşiller Partili Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, Kiev’de, Ukrayna Devlet Başkanı Zelensky ile bir araya geldi. ZDF’ye verdiği röportajda, “Savaş biter bitmez Ukrayna’yı ayağa kaldırmak için çalışmalıyız. Yatırımları destekliyoruz” ifadelerini kullanan Habeck, Alman ilaç ve kimya sektörünün de Ukrayna’nın yanında olacağını, Bayer grubunun 60 milyon avroluk yatırım yapacağını açıkladı.

Ülkedeki alt yapının büyük ölçüde hasarlı olduğunu söyleyen Habeck, binaların yeniden inşa edilmesi gerektiğini ve bu doğrultuda potansiyel yatırımcılara Almanya’nın güvence vermek istediğini ifade etti. 

Ukrayna'daki yıkımın mali boyutlarını kimsenin bilmediğini söyleyen Habeck, “Hasar, Avrupa Birliği ve Amerika’nın yardım edebileceğinin çok üzerinde. Kamu garantisi, teşvik ve güvencelerle, özel sermayenin Ukrayna’ya gitmesini sağlamalıyız, kalkınmanın yolu buradan geçiyor” diye konuştu. 

 

Geri Dön 05 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN