Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Şubat 2023 Cumartesi

Habeck’den ‘enerji krizi’ açıklaması: Putin Avrupa’yı dize getiremedi

Enerji krizi ve yaptırımlara rağmen kış aylarının beklenenden iyi geçtiğini söyleyen Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, “Putin enerji savaşını kaybetti, Avrupa’yı dize getiremedi” dedi.

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin birinci yılında savaşa ilişkin değerlendirmelerde bulundu. NTV yayınında konuşan Habeck, enerji krizi ve yaptırımlara rağmen kış aylarının beklenenden iyi geçtiğini söyledi. Yeşiller Partili Bakan, “Putin enerji savaşını kaybetti, Avrupa’yı dize getiremedi” ifadelerini kullandı. 

Rusya’ya yönelik ticari yaptırımlar ağırlaştırılacak

Habeck ayrıca Rusya’ya yönelik ticari yaptırımları da ağırlaştırmayı planladığını da duyurdu. Ekonomi Bakanlığı tarafından yayımlanan bir makaleye atıfta bulunan Habeck, “Avrupa Birliği ve Almanya'da üretilen malların üçüncü ülkeler üzerinden Rusya’ya ihraç edildiğini tespit ettik. Buna engel olacağız.” diye konuştu. 

Doğal gaz fiyatlarının dengelenmesi gerektiğini vurgulayan Habeck, “Fiyatların normalleşmesi için mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi. 

Geri Dön 25 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN