Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ocak 2024 Cuma

Habeck: Gazze'deki siviller korunmalı

Almanya Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, Gazze Şeridi'ndeki sivillerin korunması için İsrail hükûmetine çağrıda bulundu.

Yeşiller Partili politikacı Habeck, İsrail Ekonomi ve Sanayi Bakanı Nir Barkat ile Kudüs'te bir araya geldi. Habeck, Gazze'de salgın hastalıkların yayılma riskine dikkat çekerek, İsrail'i Hamas ile mücadele ederken sivil kayıpları önlemeye, insani yardım, ilaç ve gıda sağlamaya çağırdı. Habeck, savaşın barış şansını kaybetmemesi gerektiğini vurgulayarak İsrail'in güvenliği konusundaki endişelerini paylaştı.

İsrail Ekonomi ve Sanayi Bakanı Barkat ise Hamas'a karşı verdikleri mücadeleyi anlatarak, Almanya ve Habeck'e verdikleri destek için teşekkür etti ve "Zor zamanlarda gerçek dostlarınızın kim olduğunu görebilirsiniz. Siz ve Almanya İsrail'in gerçek dostlarısınız" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 12 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN