Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Şubat 2024 Cuma

Gymnasium'da bıçaklı saldırı

Almanya'da bir lise öğrencisi, önce dört sınıf arkadaşını bıçakla yaraladı, ardından bıçağı kendine saplayarak ağır yaralandı.

Almanya'nın Wuppertal kentinde bulunan Wilhelm-Dörpfeld Lisesi'nde bir öğrenci, sınıf arkadaşlarına bıçakla saldırarak dört kişiyi yaraladı ve ardından bıçağı kendine saplayarak ağır yaralandı.

Polis, olayın sabah saatlerinde gerçekleştiğini ve saldırganın gözaltına alındığını açıkladı. Bild gazetesine göre, 17 yaşındaki saldırganın planladığı saldırıyı bir mektup aracılığıyla itiraf ettiği ve dört sınıf arkadaşını yaraladığı, bunlardan ikisinin durumunun kritik olduğu belirtildi.

Ayrıca, saldırganın itiraf mektubunda, bu vahim eylemi kendi iradesiyle değil, içsel bir zorlama sonucu gerçekleştirdiğini yazdığı ifade edildi.

Geri Dön 23 Şubat 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN