Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Ekim 2022 Perşembe

Greta Thunberg: Almanya nükleer santralleri çalıştırmaya devam etmeli

İklim aktivisti, Avrupa’nın enerji krizi sırasında daha fazla kömür kullanmak yerine, nükleer santrallerin çalışır durumda tutulması çağrısında bulundu.

Greta Thunberg: Almanya nükleer santralleri çalıştırmaya devam etmeli

İklim aktivisti Greta Thunberg, Almanya’ya, Avrupa’nın enerji krizi sırasında üretimlerinin kaybının çevreye daha zararlı sonuçlara yol açacağını söyleyerek, kalan son nükleer santrallerini bu yılın sonuna kadar kapatma planlarını ertelemesini doğru buldu. 

Katıldığı ARD yayınında konuşan Thunberg, “Şahsen, böyle bir durumda kömüre güvenmenin çok kötü bir fikir olduğunu düşünüyorum. Hâlihazırda nükleer santraller çalışır durumdayken; onları kapatıp kömüre dönmek hata olur" dedi. İsveçli genç aktivist, daha önce nükleer enerjinin ‘son derece tehlikeli, pahalı ve zaman alıcı’ olduğunu söylemişti.

Geri Dön 13 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN