Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2023 Perşembe

Gelir vergisinde reform çağrısı

CDU Genel Sekreteri Carsten Linnemann, yüksek enflasyonun karşısında 'gelir vergisi reformu' gerekliliğini vurgulayarak çağrısını tekrarladı.

Gelir vergisinde reform çağrısı

Funke medyaya konuşan CDU'lu politikacı, "Normal gelir seviyesine sahip bireyleri rahatlatmazsak, Almanya'da sorunlar başlayabilir" dedi. Linnemann, "Orta sınıfın en yüksek vergi oranını ödüyor olması tamamen çelişkili bir durum. Bu yüzden Almanya acil bir gelir vergisi reformuna ihtiyaç duyuyor" şeklinde konuştu.

CDU Genel Sekreteri, "Federal İstatistik Dairesi'nin verilerine göre, 2022'nin başından bu yana enflasyon yüzde 6'nın üzerinde seyretti. Temmuz ayında enflasyon oranı yüzde 6,2 olarak gerçekleşti. Geçen yılın aynı ayına göre gıda fiyatları yüzde 11, elektrik fiyatları ise yüzde 17,6 arttı. Enflasyon, aylardır tüketicilere yük olmaya devam ediyor" şeklinde konuştu.

Geri Dön 10 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN