Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Şubat 2024 Salı

Gazeteci Mehmet Canbolat vefat etti

Almanya'nın Frankfurt Kenti‘nde 40 yıldan uzun süredir gazetecilik yapan Mehmet Canbolat (67), pazar akşamı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Gazeteci Mehmet Canbolat vefat etti

Milliyet ve Günaydın gazetelerinin Almanya bölümünde görev alan, daha sonra da 30 yıl boyunca TOPLUM adlı türkçe gazete yayınlayan Tarsus doğumlu Canbolat, Frankfurt ve çevresinde sayılıp sevilen bir isimdi. 

Karnavala katılmıştı

Sosyal ve toplumsal alanda da aktif olan Canbolat, pazar günkü karnaval şenliği için Nasreddin Hoca temalı bir karnaval geçit aracı organize etmişti. Canbolat’ın başarılı geçen karnaval geçidinin ardından eve döndüğü, aracını park ederken kriz geçirip vefat ettiği öğrenildi.

Evli ve bir kız çocuk babası olan Canbolat’ın cenazesinin memleketi Tarsus’a gönderilmeyeceği, evinin bulunduğu Langen’de toprapa verileceği öğrenildi.

Geri Dön 13 Şubat 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN