Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
01 Kasım 2023 Çarşamba

Frankfurt’ta istasyonda el bombası paniği

Frankfurt'ta kimliği belirsiz bir şahıs, metro hattına el bombası attı. El bombası patlamadığı için olumsuz bir durum yaşanmadı.

Almanya'nın Frankfurt şehrinde, Hauptwache Tren İstasyonu'nda U-Bahn hattında sabah 07.23'te bomba alarmı yaşandı. Kimliği belirsiz bir kişi, istasyona el bombası attı.

Wiesbaden'deki Hessen Eyaleti Kriminal Polis Dairesi'nin patlayıcı uzmanları, şüpheli bombayı incelemek ve parmak izi ile DNA tespiti yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Polis Sözcüsü, el bombasının gerçekten patlayıcı madde içerip içermediğinin hâlâ belirsiz olduğunu açıkladı. Bazı el bombalarının dekoratif amaçlı satıldığına dikkat çekti. Ancak saldırgani, el bombasını atmadan önce pimini çekmemiş, böylece olası bir felaketi engellemiş oldu.

Sözcü, olayın Orta Doğu'daki çatışma ile ilgili herhangi bir belirgin bağa sahip olmadığını da vurguladı.

Geri Dön 01 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN