Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ağustos 2023 Cuma

Frankfurt ve çevresinde hayat durdu

Almanya’da etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle Frankfurt Havalimanı'nı su bastı. Apron göle dönerken, uçaklar sular altında kaldı. 

Almanya'nın Frankfurt şehrinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle sel felaketi yaşandı. Frankfurt Havalimanı sular altında kaldı, birçok uçuş iptal edildi. Aynı zamanda kentte birçok evin bodrum katı sular altında kaldı, metro istasyonlarına su bastı. Yaşanan sel felaketi nedeniyle itfaiye ekipleri yoğun çaba harcadı.

Havalimanında dün gece gerçekleşmesi beklenen yaklaşık 70 uçuş iptal edilirken, Frankfurt Havalimanı varışlı 23 uçuş diğer havalimanlarına yönlendirildi. Havalimanındaki yer hizmetleri 2 saatten fazla süreyle durduruldu, yolcuların uçuş saatinden 2,5 saat önce havalimanında olmaları yönünde uyarı yapıldı. 

Ülkenin Baden-Württemberg, Rheinland-Pfalz ve Thüringen eyaletlerinde de aşırı yağış ve fırtına nedeniyle hayatın olumsuz etkilendiği kaydedildi. Polis, yollardaki birçok rögar kapağının kaldırıldığını, birçok evin bodrum katını su bastığını bildirdi. Metro istasyonlarına da su bastı. Çok sayıda ağacın devrilmesiyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.

Geri Dön 18 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN