Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2024 Salı

Frankfurt uçuşunda 70 yolcu rahatsızlandı

Mauritius'tan Frankfurt'a giden Condor Havayolları'na ait bir uçakta, 70 yolcu karın ağrısı, mide bulantısı ve kusma gibi sorunlar yaşadı.

Mauritius'tan Frankfurt'a giden Condor Havayolları'na ait bir uçak, Frankfurt Havalimanı'nda iniş yaptıktan sonra büyük bir paniğe neden oldu. Uçuş sırasında 94 yolcudan 70'i, karın ağrısı, mide bulantısı ve kusma gibi semptomlar yaşadı. Condor Havayolları Sözcüsü, durumu doğrulayarak, yolcuların kendilerini kötü hissettiklerini ve mürettebatın bu durumdan etkilenmediğini belirtti. Sözcü, mürettebatın bu tür durumlar için özel eğitim aldığını ve genel durum dikkatle incelendikten sonra uçuşa devam edildiğini ifade etti.

İddia: Mürettebat yolculara "Burası business class değil" dedi

Uçak, planlandığı gibi yerel saatle 17.33'te Frankfurt’a indi. İnişten sonra, yolcular, uzman acil servis personeli tarafından karşılanarak muayene edildi. Ancak, Bild gazetesinin haberine göre, yolcular mürettebata, uçuş menüsünde yer alan makarnanın metalik ve acı bir tadı olduğunu ve bu durumdan rahatsız olduklarını söyledi ancak mürettebatın kendilerine "Burası business class değil" diyerek tepki verdiğini aktardı. Yolcular ayrıca, hosteslerin kendilerine kağıt tükürük torbaları dağıttığını belirtti.

Ani kitlesel mide bulantısının kesin nedeni henüz belirlenemedi. Condor, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

Geri Dön 07 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN