Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Ekim 2023 Cuma

Filistin'e destek eylemlerinde 174 gözaltı

Almanya'da başkent Berlin'deki Filistin'e destek eylemlerine katılan 174 kişi gözaltına alındı ve çok sayıda kişi yaralandı.

Almanya'da İsrail'e karşı düzenlenen protesto gösterileri, polis yasağına rağmen devam ediyor. Başkent Berlin'deki Filistin'e destek gösterilerinde 174 kişi gözaltına alındı ve en az 65 kişi hakkında soruşturma açılacağı belirtildi. Gösteriler sırasında birçok kişi yaralandı.

Berlin polisi, yaralananlar arasında olay yerinden geçen sivillerin yanı sıra emniyet güçlerine direnen kişilerin olduğunu ifade etti. İsrail'e karşı düzenlenen protestolar, Berlin'deki Almanya Dışişleri Bakanlığı binası önünde de yüzlerce kişi tarafından gerçekleştirildi.

Almanya'nın diğer kentlerinde de protestolar yaşandı. Frankfurt ve Nürnberg gibi şehirlerde protestolar düzenlendi ve Frankfurt'taki göstericilere tazyikli suyla müdahale edildi. Hamburg'da ise Filistin gösterilerine yönelik yasak, bu hafta sonuna kadar uzatıldı.

Almanya'da İsrail karşıtı veya Filistin'e destek veren gösteriler büyük ölçüde yasaklandı. Almanya İçişleri Bakanlığı, bu yasakların uygulanması için sert polis müdahalesine başvurulacağını duyurdu. Berlin'de ise kimliği belirsiz iki kişi, önceki gün sabaha karşı bir sinagoga molotof kokteyli saldırı düzenlemişti.

Geri Dön 20 Ekim 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN