Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mart 2023 Çarşamba

Federal Hükûmet Bavyera’ya 62,2 milyon avroluk fon sağlayacak

Federal Hükûmet, artan enerji fiyatları nedeniyle mali sıkıntılar yaşayan şirketler için Bavyera’ya 62.2 milyon avroluk fon sağlayacak.

Federal Hükûmet Bavyera’ya 62,2 milyon avroluk fon sağlayacak

Bavyera Ekonomi Bakanlığı tarafından mali sıkıntılar yaşayan şirketlere verilecek yardımlar için başvuruların başladığı duyuruldu. 

Bild’in haberine göre, bu şirketler için Federal Hükûmet, Bavyera’ya ilk aşamada 62,2 milyon avroluk bir fon sağlayacak. Yardımlardan, 250’den az çalışanı olan küçük ve orta ölçekli şirketler, serbest meslek sahipleri ve çiftçiler; enerji maliyetleri, 2021 yılındaki faturalarının iki katından fazla olanlar; yıllık karlarını enerji maliyetleri nedeniyle kaybeden küçük ve orta ölçekli şirketler faydalanabilecek. 

Başvuralar için:

https://www.stmwi.bayern.de/foerderungen/energie-haertefallhilfe/ 

Geri Dön 08 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN