Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ekim 2023 Çarşamba

FDP Bavyera: Halk hükûmete güvenmiyor

Liberal FDP’nin Bavyera Başkanı Martin Hagen, halkın hükûmete güvenmediğini söyleyerek düzensiz göçün kontrol edilememesi hâlinde, koalisyonun başarısız olacağını söyledi.

Almanya'nın Bavyera eyaletinde yapılan seçimlerde FDP, yüzde 3 oy alarak seçim barajını aşamadı ve Meclis'e giremedi. FDP'nin Bavyera Başkanı Martin Hagen, seçim sonuçlarına ilişkin eleştiri yaptı. Hagen, seçim kampanyasında eyalet meselelerine yeterince odaklanılamadığını kabul ederek, bu durumun federal politikaya da etki edebileceğini söyledi. 

Hagen, düzensiz göçün kontrol edilememesi hâlinde hükûmetin başarısız olacağına dikkat çekti ve daha sıkı sınır kontrolleri, hızlı iltica prosedürleri ve vatandaşlık paralarının azaltılması gibi önlemler önerdi. Yeşiller Partisi'ne yönelik eleştirilerde bulunan Hagen, nüfusun yalnızca yüzde 15'i için politika oluşturmanın kabul edilemez olduğunu belirtti.

Geri Dön 11 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN