Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Şubat 2024 Cumartesi

Faeser: Aşırı sağcıların hesaplarını kapatabiliriz

Almanya Federal İçişleri Bakanlığı, ülkedeki aşırılıkçı grupların finansman kaynaklarını belirlemek amacıyla yeni bir yasa teklifi üzerinde çalışıyor.

İçişleri Bakanlığından dün yapılan açıklamaya göre; bu yeni yasa, Anayasayı Koruma Teşkilatı'nın aşırılıkçıların hesapları ve mali işlemleri hakkında bilgi almasının önündeki mevcut engelleri azaltmayı hedefliyor.

Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser, özellikle aşırı sağcı grupların kişisel ve mali bağlantılarının daha detaylı incelenmesinin önemine vurgu yaptı. Faeser, bu tür finansman akışlarının tespit edilmesi durumunda, hesapların dondurulması ve kapatılmasının mümkün olacağını belirtti. SPD'li Bakan, paranın yasa dışı faaliyetlerin finansmanında veya demokratik düzeni bozma amacıyla kullanıldığının kanıtlanması hâlinde hesapların kapatılacağını ifade etti.

Geri Dön 10 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN